1005

قوانین عضویت در خانه سرباز صلح ایران:
متقاضی گرامی لطفاً قبل از عضویت در خانه سرباز صلح ایران، موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمائید.
خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل شده و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، کمک به مجروحان جنگی و خانواده های آنها، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی و آموزش همگانی برای صلح را از رسالتهای خود می داند.
خانه سرباز صلح ایران متأثر از شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران، سازمانی مردمی، غیر سیاسی، داوطلبانه و غیر انتفاعی است.
کلیه اطلاعات درخواستی در زمان ثبت نام را با دقت و منطبق بر واقعیت وارد نموده ام و مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده را می پذیرم.
هزینه صدور و ارسال پستی کارت عضویت در خانه سرباز صلح ایران برای کهنه سربازان 550.000 ریال و برای صلح گستران 750.000 ریال می باشد که از طریق درگاه ثبت نام دریافت می گردد.
خانه سرباز صلح ایران مجاز به ارسال پیام به شماره تلفن همراه اعلامی از سوی اینجانب برای مقاصد اطلاع رسانی می باشد.
خانه سرباز صلح ایران مجاز به ثبت شماره کارت عضو شتاب اینجانب در باشگاه اعضاء است.
اینجانب با شناخت کامل از اهداف و برنامه های خانه سرباز صلح ایران به عضویت افتخاری در این سازمان در آمده و تلاش می کنم برای تحقق اهداف و برنامه های این سازمان مردم نهاد تلاش نمایم.

قوانین عضویت را به دقت مطالعه کرده و می پذیرم